Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Import
th: นำเข้า

en: ID
th: ไอดี

en: Imported
th: การนำเข้ามาแล้ว

en: URL alias
th: เป็นการกำหนด URL เฉพาะให้กับธีม
