Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: URL alias
tr: URL takma adları
