Landingi Landing Pages (1.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: URL
ug: ئادرېس
