Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: URL alias
ast: Alias pa la URL
