Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: ID
az: İD

en: URL alias
az: URL ləqəbi
