Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: URL alias
be: URL псеўданім
