Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Actions
de: Aktionen

en: Import
de: Importieren

en: Imported
de: Importiert

en: URL alias
de: URL-Alias

en: API Settings
de: API-Einstellungen

en: Slug
de: Titelform
