Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: ID
eu: IDa

en: URL alias
eu: URL ezizenak
