Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: URL
he: כתובת URL

en: URL alias
he: נתיב חילופי
