Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: URL alias
hr: URL nadimak
