Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni
