Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: Imported
ja: インポート済

en: URL alias
ja: URLエイリアス
