Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds
