Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: ID
mr: आय डी
