Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Imported
nl: Geïmporteerd

en: URL alias
nl: URL-alias

en: API Settings
nl: API-instellingen
