Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Imported
ru: Импортировано

en: URL alias
ru: Синоним URL
