Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: URL
uk: URL-адреса

en: Imported
uk: Імпортовано

en: URL alias
uk: URL-синонім
