Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت
