Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Name
vi: Tên

en: Import
vi: Nhập vào

en: ID
vi: Mã

en: URL alias
vi: URL ảo
