Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: URL alias
ar: بديل المسار
