Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: URL alias
gl: Alias de URL
