Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL
