Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL
