Landingi Landing Pages (1.0.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: URL alias
sv: URL-alias

en: API Settings
sv: API-inställningar
