Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Images
be: Малюнкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Date
be: Дата

en: Links
be: Спасылкі

en: Image
be: Малюнак

en: Label
be: Подпіс

en: Anchor
be: Якар

en: Display
be: Паказ

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: About
be: Аб

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
