Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Delete
sr: Избриши

en: Date
sr: Датум

en: Label
sr: Ознака

en: Display
sr: Приказ

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
