Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Images
sv: Bilder

en: Delete
sv: Radera

en: Date
sv: Datum

en: Links
sv: Länkar

en: Image
sv: Bild

en: Label
sv: Etikett

en: Anchor
sv: Ankare

en: Display
sv: Visa

en: Theme
sv: Tema

en: Class
sv: Klass

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: Clone
sv: Klona

en: Close
sv: Stäng

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Classes
sv: Klasser

en: About
sv: Om

en: The maximum length of the field in characters.
sv: Det största antalet tecken i fältet.

en: Text value
sv: Textvärde

en: %name: may not be longer than @max characters.
sv: %name: får inte vara längre än @max tecken.

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
