Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Date
te: తేదీ

en: Links
te: లంకెలు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Label
te: లేబుల్

en: Display
te: చూపు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: About
te: గురించి
