Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Delete
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: Anchor
es: Anclaje

en: Display
es: Presentación

en: Theme
es: Tema

en: Class
es: Clase

en: Maximum length
es: Longitud máxima

en: Clone
es: Clonar

en: Close
es: Cerrar

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Video
es: Vídeo

en: Classes
es: Clases

en: About
es: Acerca de

en: The maximum length of the field in characters.
es: Longitud máxima del campo en caracteres.

en: Text value
es: Valor de texto

en: %name: may not be longer than @max characters.
es: %name: no puede ser mayor que de @max los caracteres.

en: Submitted by @author_name on @date
es: Enviado por @author_name el @date

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
