Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Images
ca: Imatges

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Image
ca: Imatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Text Color
ca: Color del text

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Add
ca: Afegeix

en: Anchor
ca: Àncora

en: Display
ca: Visualització

en: Theme
ca: Tema

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Up
ca: Amunt

en: Class
ca: Classe

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Clone
ca: Clona

en: Down
ca: Avall

en: Close
ca: Tanca

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Video
ca: Vídeo

en: Customize
ca: Personalitza

en: About
ca: Detalls

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
