Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Images
hu: Képek

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Image
hu: Kép

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Anchor
hu: Horgony

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Up
hu: Fel

en: Class
hu: Osztály

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: Clone
hu: Klónozás

en: Down
hu: Le

en: Close
hu: Bezár

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Clean
hu: Tiszta

en: Video
hu: Videó

en: Customize
hu: Testreszabás

en: Classes
hu: Osztályok

en: About
hu: Leírás

en: The maximum length of the field in characters.
hu: A mező leghosszabb karakterszáma.

en: Contact Form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: Text value
hu: Szöveges érték

en: Paragraph type
hu: Bekezdéstípus

en: %name: may not be longer than @max characters.
hu: %name: nem lehet hosszabb, mint @max karakter.

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
