Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Images
is: Myndir

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Image
is: Mynd

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Add
is: Bæta við

en: Anchor
is: Akkeri

en: Display
is: Sýna

en: Theme
is: Þema

en: ID
is: Kenni

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Up
is: Upp

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: Clone
is: Klóna

en: Down
is: Niður

en: Close
is: Loka

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: About
is: Um
