Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Images
lt: Vaizdai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Display
lt: Rodymas

en: Theme
lt: Tema

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Up
lt: Viršun

en: Class
lt: Klasė

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Down
lt: Žemyn

en: Close
lt: Uždaryti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Customize
lt: Tinkinti

en: About
lt: Apie

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
