Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha4) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Images
am: ምስሎች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Close
am: ዝጋ
