Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Image
ast: Imaxe

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Anchor
ast: Anclax

en: Display
ast: Pantalla

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Close
ast: Zarrar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
