Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Images
eo: Bildoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Image
eo: Bildo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: ID
eo: Identigilo

en: Maximum length
eo: Maximuma longo
