Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Images
gl: Imaxes

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Image
gl: Imaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Add
gl: Engadir

en: Anchor
gl: Áncora

en: Display
gl: Visualización

en: Theme
gl: Tema

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Up
gl: Arriba

en: Class
gl: Clase

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Clone
gl: Clonar

en: Close
gl: Pechar

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Clean
gl: Limpar

en: Customize
gl: Personalizar

en: About
gl: Información

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
