Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Image
vi: Ảnh

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Add
vi: Thêm

en: Anchor
vi: Điểm neo

en: Display
vi: Hiển thị

en: Theme
vi: Sắc thái

en: ID
vi: Mã

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: Up
vi: Lên

en: Class
vi: Lớp

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: Clone
vi: Nhân bản

en: Down
vi: Xuống

en: Close
vi: Đóng

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Clean
vi: Dọn

en: Customize
vi: Tùy chỉnh

en: About
vi: Giới thiệu

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.
