Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha5) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Images
af: Beelde

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Image
af: Beeld

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by
