Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Image
bg: Снимка

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Anchor
bg: Котва

en: Display
bg: Дисплей

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: Right
bg: Дясно
