Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Images
cy: Delweddau

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Image
cy: Delwedd

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Display
cy: Dangos

en: Theme
cy: Thema

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Up
cy: I fyny

en: Clone
cy: Clôn

en: Down
cy: I lawr

en: Close
cy: Yn agos
