Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Images
ja: イメージ

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Image
ja: 画像

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Text Color
ja: 文字色

en: Background Color
ja: 背景色

en: Add
ja: 追加

en: Anchor
ja: アンカー

en: Display
ja: 表示

en: Theme
ja: テーマ

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: Up
ja: 上へ

en: Class
ja: クラス

en: Maximum length
ja: 最大長

en: Clone
ja: 複製

en: Down
ja: 下へ

en: Close
ja: 閉じる

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Video
ja: ビデオ

en: Customize
ja: カスタマイズ

en: Classes
ja: クラス

en: About
ja: アバウト

en: The maximum length of the field in characters.
ja: フィールドの最大文字数。

en: Contact Form
ja: お問い合わせフォーム

en: Text value
ja: テキスト値

en: %name: may not be longer than @max characters.
ja: %name: @max 文字よりも長くすることはできません。

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
