Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha5) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Image
os: Сурæт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
