Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha5) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Images
th: รูปภาพ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Display
th: แสดงผล

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Up
th: ขึ้น

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Clone
th: โคลน

en: Close
th: ปิด

en: Video
th: วีดีโอ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Text value
th: ค่าข้อความ

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
