Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha6) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Images
bs: Slike

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Image
bs: Slika

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Display
bs: Prikaz

en: Theme
bs: Tema

en: Up
bs: Gore

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Clone
bs: Klon

en: Down
bs: Dole
