Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha6) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Images
he: תמונות

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Image
he: תמונה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Add
he: הוספה

en: Anchor
he: עוגן

en: Display
he: תצוגה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Up
he: עולה

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Clone
he: שכפול

en: Down
he: יורד

en: Close
he: סגירה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Video
he: וידאו

en: Customize
he: התאם אישית

en: About
he: אודות

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: Text value
he: ערך טקטואלי

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
