Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Images
hr: Slike

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Image
hr: Slika

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Anchor
hr: Sidro

en: Display
hr: Prikaz

en: Theme
hr: Tema

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Up
hr: Gore

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Down
hr: Dolje

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: About
hr: Opis

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.
