Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha6) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Images
jv: Gambar

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Image
jv: Gambar

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Anchor
jv: Jangkar

en: Display
jv: Tampilan

en: Theme
jv: Tema

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Up
jv: Munggah

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Down
jv: Mudhun

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: About
jv: Ngenani

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.
