Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Images
ka: სურათები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Image
ka: სურათი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Anchor
ka: ბმული

en: Display
ka: ჩვენება

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
