Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha6) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Images
km: រូបភាព

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Close
km: បិទ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។
